HYPERPRO vzmet zadnjega blažilnika, zasnovana za znižanje motorja in hkrati izboljšanje udobja ter občutka vožnje. Namesti se na originalni zadnji blažilnik in je namenjena motociklom brez linkage sistema.
Ta HYPERPRO MX vzmet zadnjega blažilnika je izdelana za bolj samozavesten setup: motor zniža in hkrati izboljša splošno kakovost vožnje. Zamenja zadnjo vzmet na vašem originalnem blažilniku, tako da dosežete boljšo držo motorja in bolj kontroliran občutek brez potrebe po menjavi celotnega blažilnika.
Zaradi progresivnega koncepta znižanja je motor lažje obvladljiv pri nizkih hitrostih in pri ustavljanju, hkrati pa pod obremenitvijo še vedno nudi dovolj opore za stabilno vodljivost. Namenjena je posebej motociklom, ki ne uporabljajo linkage sistema, zato je to prava rešitev za ustrezen tip zadnjega blažilnika.