Prašni tesnilni obroči vilic K&S Technologies pomagajo držati blato, prah in vodo stran od drsnih cevi vilic, s čimer podaljšajo življenjsko dobo tesnil in ohranjajo gladko delovanje vzmetenja. Idealno za osvežitve in preventivno vzdrževanje.
Prašni tesnilni obroči K&S Technologies (16-2071) so zasnovani za zaščito sprednjega vzmetenja kot prva obrambna linija pred umazanijo, peskom, vodo in roost-om. Z zadrževanjem nečistoč stran od območja oljnega tesnila vilic ti dust/wiper obroči pomagajo zmanjšati prezgodnjo obrabo, puščanje in neenakomerno delovanje vilic—še posebej pri zahtevni off-road vožnji in v vseh vremenskih razmerah.
Če vilice delujejo “zrnato”, opaziš nabiranje umazanije okoli roba tesnila ali pa obnavljaš vzmetenje, je menjava prašnih tesnil pametna in ugodna rešitev, da drsne cevi ostanejo čistejše in da vzmetenje dlje časa deluje gladko.