Osvežite videz svoje Yamahe s Polisport stranskimi plastikami, ki ponujajo OEM prileganje, a v bolj trpežni, brizgano izdelani plastiki. Predvrtane za hitro montažo, z bleščečim modro/črnim finišem, ki je narejen za odpornost proti bledenju in sledi.
Vrnite svoji Yamahi čist OEM videz s Polisport stranskimi plastikami, zasnovanimi za popolno serijsko (OEM) prileganje in dolgotrajno vzdržljivost. Ti brizgano izdelani plastični deli so močna in cenovno ugodna zamenjava za obrabljene, opraskane ali poškodovane originalne plastike, da bo motor videti urejen in zaščiten vožnjo za vožnjo.
Zaradi predvrtanih pritrdilnih mest je montaža enostavna, medtem ko je bleščeč, prožen material narejen, da prenese udarce, drgnjenje in vsakodnevno obrabo z manj praskami in sledmi. Serijsko ujemanje barve je zasnovano tako, da ohranja videz z manj bledenja skozi čas.