Osvežite sprednji del motocikla z nadomestnim sprednjim blatnikom UFO, izdelanim za OEM prileganje in čist videz. Predvrtana plastična zasnova omogoča hitro in enostavno montažo brez zapletov.
Povrnite tovarniški videz in zaščitite svoj motor z UFO Replacement Front Fender. Zasnovan kot OEM nadomestni del je odlična izbira, ko je originalni blatnik počil, zbledel ali poškodovan zaradi roosta in udarcev. Zaradi predvrtanih pritrdilnih točk je montaža hitra in preprosta – tako se lahko hitro vrnete na progo ali trail s posodobljenim in urejenim sprednjim delom.
Blatnik je izdelan iz trpežne plastike in proizveden v Italiji, kar zagotavlja dobro razmerje med prileganjem, prožnostjo in vzdržljivostjo pri vsakodnevni vožnji. Idealen je tudi pri obnovi oziroma menjavi plastik na motorju – kompletni UFO seti plastik so na voljo ločeno.