Komplet bata VERTEX Cast Race je razvit z Vertex race-profile tehnologijo za zmogljivo in zanesljivo delovanje 2-taktnih motorjev—lahek, a robusten, z dolgo življenjsko dobo. Toplotno obdelan in z moly premazom za hitrejše utekanje ter manj trenja.
Nadgradite zanesljivost in zmogljivost zgornjega dela motorja s kompletom bata VERTEX Cast Race—izdelan z Vertex tehnologijo in race-profile obliko za enakomerno podajanje moči ter preverjeno vzdržljivost. Konstrukcija iz gravitacijsko lite aluminijeve zlitine (18 % silicija) ohranja bat izjemno lahek, hkrati pa dovolj trden za agresivno vožnjo in dirkanje.
Komplet pomaga pri tipičnih težavah obrabe pri 2T motorjih, kot sta padec kompresije in počasno utekanje. Zaradi T-5 toplotne obdelave in naprednega premaza krila z molibden disulfidom zmanjša trenje, skrajša čas utekanja in podaljša življenjsko dobo bata—idealno za ohranjanje ostrega odziva na plin pri 85 cc motorju.