VERTEX Cast Replica komplet bata za zgornji del motorja (top-end) za 125cc 2-taktne motorje, izdelan v OE izvedbi za zanesljivo obnovo in hitro utekanje. Toplotno obdelan liti bat iz aluminijeve zlitine s prevleko MoS2 na krilu pomaga zmanjšati trenje in podaljšati življenjsko dobo.
Vrnite svojemu 125cc 2-taktniku močno in enakomerno delovanje z VERTEX Top End Piston Kit (Cast Replica). Komplet je zasnovan v originalni OE obliki in je zanesljiva izbira za osvežitev kompresije ter povrnitev voznosti po urah trde uporabe. Bat je toplotno obdelan po ciklu utrjevanja in popuščanja T-5, krilo bata pa ima visokotehnološko prevleko iz molibdenovega disulfida (MoS2), ki zmanjšuje trenje za hitrejše utekanje in daljšo življenjsko dobo bata.
Če obnavljate obrabljen top-end, ta komplet poenostavi delo, saj dobite ključne komponente v enem paketu—tako ste hitreje nazaj na motorju z OEM-nadomestnim prileganjem in funkcijo.