Koda izdelka: 626M05500
  • Premer (bore): 55,00 mm (+1,00 mm oversize)
  • Motor: 2-taktni, 124 cc
  • Material: kovana aluminijeva zlitina 4032 (Made in USA)
Ključne lastnosti:
  • ✅ Zasnovano za vsestransko 2-taktno vožnjo
  • ✅ Večja vzdržljivost, daljša življenjska doba in več konjskih moči
  • ✅ Namenska zasnova kovanja + lajšanje za boljši odziv na plin
Prednosti uporabe:
  • 🔹 Kovana konstrukcija za vožnjo pod visokimi obremenitvami in zanesljivost pri obnovi
  • 🔹 Lahka zasnova pomaga, da je motor bolj odziven na plin
  • 🔹 Izdelano in strojno obdelano v ZDA za dosledno kontrolo kakovosti
Tehnične specifikacije:
  • 📌 Znamka/model: Wiseco Pro-Lite
  • 📌 Tip motorja: 2-taktni
  • 📌 Prostornina: 124 cc
  • 📌 Premer (bore): 55,00 mm
  • 📌 Oversize: +1,00 mm
  • 📌 Premer bata: 54,95 mm